Головне меню

Опитування

Звідки Ви дізналися про цей сайт?

Вхід

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Designed by:
Reseller hosting Joomla Templates
Hosting services
Сумський коледж економіки і торгівлі (Сумский колледж экономики и торговли техникум ), Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting

Інформація для студентів заочної форми навчання

 

Розклад літньої екзаменаційної сесії для студентів заочного відділення
Сумського коледжу економіки і торгівлі на 20 березня - 02 квітня 2017 року

 

Спеціальність "Облік і оподаткування"

Спеціальність "Фінанси, банківська справа та страхування"

 

Дні

Пари

ОП - 11

Викладач

 

ФБС - 11

Викладач

ауд.

Понеділок,
20.03

5

Іноземна мова (за проф.спрям.)

Дудко Л.В

180

6

Іноземна мова (за проф.спрям.)

Дудко Л.В

180

7

Облік і аналіз ЗЕД

Демиденко О.О.

290

Фінанси

Горохова В.М.

210

8

Залік "Облік і аналіз ЗЕД"

Демиденко О.О.

290

Фінанси

Горохова В.М.

210

 

 

 

 

 

 

 

 

Вівторок,
21.03

5

Політична економія

Сіробаба Л.А.

200

6

Політична економія

Сіробаба Л.А.

200

7

Гроші та кредит

Горохова В.М.

210

8

Гроші та кредит

Горохова В.М.

210

 

 

 

 

 

 

 

 

Середа,
22.03

5

Економіка підприємства

Горохова В.М.

210

6

Економіка підприємства

Горохова В.М.

210

7

Фінанси

Горохова В.М.

210

8

Фінанси

Горохова В.М.

210

 

 

 

 

 

 

 

 

Четвер,
23.03

4

Політична економія

Сіробаба Л.А.

160

5

Політична економія (консультація)

Сіробаба Л.А.

160

6

Вища математика

Руденко Ю.О

160

7

Вища математика

Руденко Ю.О

160

 

 

 

 

 

 

 

 

П’ятниця,
24.03

5

Іноземна мова (за проф.спрям.)

Дудко Л.В

180

6

Залік "Іноземна мова (за проф.спрям.)"

Дудко Л.В

180

7

 

 

 

Страхові послуги

Чумаченко Н.В.

200

8

 

 

 

Страхові послуги

Чумаченко Н.В.

200

 

 

 

 

 

 

 

 

Субота,
25.03

1

Вища математика

Руденко Ю.О

160

2

Вища математика (консультація)

Руденко Ю.О

160

3

 

 

 

Гроші та кредит

Горохова В.М.

210

4

 

 

 

Гроші та кредит

Горохова В.М.

210

 

 

 

 

 

 

 

 

Неділя,
26.03

1

САМОПІДГОТОВКА

 

 

Банківські операції

Демиденко О.О.

290

2

 

 

Банківські операції

Демиденко О.О.

290

3

 

 

Б/о і звітність у комерц.банках

Демиденко О.О.

290

4

 

 

Б/о і звітність у комерц.банках

Демиденко О.О.

290

 

 

 

 

 

 

 

 

Понеділок,
27.03

5

Економіка підприємства

Горохова В.М.

210

6

Економіка підприємства (консультація)

Горохова В.М.

210

7

Екзамен "Політична економія"

Сіробаба Л.А.

200

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вівторок,
28.03

5

 

 

 

Фінанси

Горохова В.М.

210

6

 

 

 

Фінанси

Горохова В.М.

210

7

Екзамен "Вища математика"

Руденко Ю.О

160

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Середа,
29.03

5

Фінанси

Горохова В.М.

200

6

Фінанси (консультація)

Горохова В.М.

210

7

Екзамен "Економіка підприємства"

Горохова В.М.

210

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Четвер,
30.03

5

 

 

 

Гроші та кредит

Горохова В.М.

210

6

 

 

 

Гроші та кредит

Горохова В.М.

210

7

Екзамен "Фінанси" (ОП-11), Залік (ФБС-11)

Горохова В.М.

210

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

П’ятниця,
31.03

4

САМОПІДГОТОВКА

 

Банківські операції

Демиденко О.О.

290

5

 

Б/о і звітність у комерц.банках

Демиденко О.О.

290

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Субота,
01.04

1

Гроші та кредит

Горохова В.М.

210

2

Залік "Гроші та кредит"

Горохова В.М.

210

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Неділя,
02.04

1

 

 

 

Страхові послуги

Чумаченко Н.В.

200

2

 

 

 

Залік "Страхові послуги"

Чумаченко Н.В.

200

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Спеціальність "Готельно-ресторанна справа"

 

Дні

Пари

ГРС - 12

ГРС - 11

Викладач

ауд.

 

 

 

 

 

 

 

 

Понеділок,
20.03

5

Вища математика

Руденко Ю.О

160

 

6

Вища математика

Руденко Ю.О

160

 

7

Інформатика та комп’ютерна техніка

Руденко Ю.О.

16

 

8

Інформатика та комп’ютерна техніка

Руденко Ю.О.

16

 

 

 

 

 

 

 

 

Вівторок,
21.03

5

Іноземна мова (за проф.спрям.)

Дудко Л.В.

180

 

6

Іноземна мова (за проф.спрям.)

Дудко Л.В.

180

 

7

Основи охорони праці

Легка С.М.

180

 

8

Основи охорони праці (консультація)

Легка С.М.

180

 

 

 

 

 

 

 

 

Середа,
22.03

5

Українська мова (за проф.спрям.)

Дудченко А.С.

160

 

6

Українська мова (за проф.спрям.)

Дудченко А.С.

160

 

7

Економічна теорія

Сіробаба Л.А.

200

 

8

Залік "Економічна теорія"

Сіробаба Л.А.

200

 

 

 

 

 

 

 

 

Четвер,
23.03

4

Організація обслуговування

Кривошеєва К.В.

190

 

5

Українська мова (за проф.спрям.) (консультація)

Дудченко А.С.

190

 

6

Вища математика

Руденко Ю.О

160

 

7

Вища математика

Руденко Ю.О

160

 

 

 

 

 

 

 

 

П’ятниця,
24.03

4

Інформатика та комп’ютерна техніка

Руденко Ю.О.

16

 

5

Інформатика та комп’ютерна техніка (консультація)

Руденко Ю.О.

16

 

6

Гігієна і санітарія

Спіцина Н.О.

 

7

Гігієна і санітарія

Спіцина Н.О.

 

 

 

 

 

 

 

 

Субота,
25.03

1

Вища математика

Руденко Ю.О

160

 

2

Вища математика (консультація)

Руденко Ю.О

160

 

3

Екзамен "Інформатика та комп’ютерна техніка"

Руденко Ю.О.

16

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Неділя,
26.03

1

Гігієна і санітарія (консультація)

Спіцина Н.О.

 

2

Екзамен "Гігієна і санітарія"

Спіцина Н.О.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Понеділок
27.03

5

 

Основи маркетингу

Калашник М.М.

180

 

6

 

Залік "Основи маркетингу"

Калашник М.М.

180

 

7

Правознавство

Зимоглял Л.Г.

180

 

8

Правознавство

Зимоглял Л.Г.

180

 

 

 

 

 

 

 

 

Вівторок,
28.03

5

Іноземна мова (за проф.спрям.)

Дудко Л.В.

180

 

6

Іноземна мова (за проф.спрям.)

Дудко Л.В.

180

 

7

Екзамен "Вища математика"

Руденко Ю.О

160

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Середа,
29.03

4

Організація обслуговування

Кривошеєва К.В.

220

 

5

Організація обслуговування

Кривошеєва К.В.

 

6

Екзамен "Українська мова (за проф.спрям.)"

Дудченко А.С.

160

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Четвер,
30.03

5

Устаткування

Легка С.М.

180

 

6

Устаткування

Легка С.М.

180

 

7

Екзамен "Основи охорони праці"

Легка С.М.

180

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

П’ятниця
31.03

3

Організація обслуговування

Кривошеєва К.В.

250

 

4

Устаткування

Легка С.М.

250

 

5

Залік "Устаткування"

Легка С.М.

180

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Субота,
01.04

1

Організація обслуговування

Кривошеєва К.В.

 

2

Залік "Організація обслуговування"

Кривошеєва К.В.

 

3

Екологія

Спіцина Н.О.

 

4

Залік "Екологія"

Спіцина Н.О.

 

 

 

 

 

 

 

 

Неділя,
02.04

1

Правознавство

Зимоглял Л.Г.

180

 

2

Залік "Правознавство"

Зимоглял Л.Г.

180

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Спеціалізація "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність"

 

Дні

Пари

ПТБ - 11

Викладач

ауд.

 

 

 

 

 

 

 

Понеділок,
20.03

5

Вища математика

Руденко Ю.О

160

 

6

Вища математика

Руденко Ю.О

160

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вівторок,
21.03

4

Товарознавство продовольчих товарів

Спіцина Н.О.

200

 

5

Товарознавство продовольчих товарів

Спіцина Н.О.

190

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Середа,
22.03

4

Товарознавство продовольчих товарів

Спіцина Н.О.

 

5

Товарознавство продовольчих товарів

Спіцина Н.О.

 

6

Логістика

Калашник М.М.

 

7

Залік "Логістика"

Калашник М.М.

 

 

 

 

 

 

 

Четвер,
23.03

5

Українська мова (за проф.спрям.) (консультація)

Дудченко А.С.

190

 

6

Вища математика

Руденко Ю.О

160

 

7

Вища математика

Руденко Ю.О

160

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

П’ятниця,
24.03

4

Товарознавство продовольчих товарів

Спіцина Н.О.

 

5

Товарознавство продовольчих товарів

Спіцина Н.О.

 

6

Електронна комерція

Руденко Ю.О.

16

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Субота,
25.03

1

Вища математика

Руденко Ю.О

160

 

2

Залік "Вища математика"

Руденко Ю.О

160

 

3

Залік "Інформатика та комп’ютерна техніка"

Руденко Ю.О.

16

 

 

 

 

 

 

 

Неділя,
26.03

3

Товарознавство продовольчих товарів

Спіцина Н.О.

 

4

Товарознавство продовольчих товарів

Спіцина Н.О.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Понеділок,
27.03

5

Електронна комерція

Руденко Ю.О.

16

 

6

Залік "Електронна комерція"

Руденко Ю.О.

16

 

7

Залік "Політична економія"

Сіробаба Л.А.

200

 

8

Економіка торгівлі

Горохова В.М.

210

 

 

 

 

 

 

 

Вівторок,
28.03

7

Економіка торгівлі

Горохова В.М.

210

 

8

Економіка торгівлі

Горохова В.М.

210

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Середа,
29.03

5

Залік "Товарознавство продовольчих товарів"

Спіцина Н.О.

180

 

6

Екзамен "Українська мова (за проф.спрям.)"

Дудченко А.С.

160

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Четвер,
30.03

7

Залік "Основи охорони праці"

Легка С.М.

180

 

8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

П’ятниця,
31.03

4

Правові засади митної справи

Зимогляд Л.Г.

220

 

5

Залік "Правові засади митної справи"

Зимогляд Л.Г.

220

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Субота,
01.04

3

Економіка торгівлі (консультація)

Горохова В.М.

210

 

4

Екзамен "Економіка торгівлі"

Горохова В.М.

210

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Неділя,
02.04

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Дні

Пари

Спеціальність "Бухгалтерський облік"

 

Спеціальність "Фінанси і кредит"

 

Б - 21

Викладач

ауд.

Ф - 21

Викладач

ауд.

Понеділок,
20.03

5

Фінанси підприємства

Горохова В.М.

210

6

Залік "Фінанси підприємства"

Горохова В.М.

210

7

Фінансовий облік

Криводуб С.О.

160

 

 

 

8

Фінансовий облік

Криводуб С.О.

160

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вівторок,
21.03

5

Податкова система

Демиденко О.О.

290

6

Податкова система

Демиденко О.О.

290

7

Основи охорони праці

Легка С.М.

180

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Середа,
22.03

4

Податкова система

Демиденко О.О.

290

5

Українська мова (за проф.спрям.)

Дудченко А.С.

160

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Четвер,
23.03

5

Укр.мова (за пр.спрям.) (консульт.)

Дудченко А.С.

190

 

 

 

6

Податкова система

Демиденко О.О.

290

7

Податкова система

Демиденко О.О.

290

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

П’ятниця,
24.03

4

Фінансовий облік

Криводуб С.О.

160

САМОПІДГОТОВКА

 

 

5

Фінансовий облік

Криводуб С.О.

160

 

 

6

Контроль і ревізія

Криводуб С.О.

160

 

 

7

Контроль і ревізія

Криводуб С.О.

160

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Субота,
25.03

1

Фінансовий облік

Криводуб С.О.

180

САМОПІДГОТОВКА

 

 

2

Фінансовий облік

Криводуб С.О.

180

 

 

3

Контроль і ревізія

Криводуб С.О.

180

 

 

4

Контроль і ревізія

Криводуб С.О.

180

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Неділя,
26.03

 

САМОПІДГОТОВКА

 

 

САМОПІДГОТОВКА

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Понеділок,
27.03

5

Податкова система

Демиденко О.О.

290

6

Податкова система (консультація)

Демиденко О.О.

290

7

Фінансовий облік

Криводуб С.О.

160

 

 

 

8

Фінансовий облік

Криводуб С.О.

160

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вівторок,
28.03

4

Фінансовий облік

Криводуб С.О.

200

Фінанси підприємства ІІ

Демиденко О.О.

290

5

Фінансовий облік

Криводуб С.О.

240

Фінанси підприємства ІІ

Демиденко О.О.

290

6

Екзамен "Податкова система"

Демиденко О.О.

290

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Середа,
29.03

4

Фінансовий облік

Криводуб С.О.

190

САМОПІДГОТОВКА

 

 

5

Фінансовий облік

Криводуб С.О.

190

 

 

6

Екзамен "Укр.мова (за пр.спрям.)"

Дудченко А.С.

160

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Четвер,
30.03

6

 

 

 

Залік "Фінанси підприємства ІІ"

Демиденко О.О.

290

7

Залік "Основи охорони праці"

Легка С.М.

180

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

П’ятниця,
31.03

4

Фінансовий облік

Криводуб С.О.

160

САМОПІДГОТОВКА

 

 

5

Фінансовий облік

Криводуб С.О.

160

 

 

6

Контроль і ревізія

Криводуб С.О.

160

 

 

7

Контроль і ревізія (консультація)

Криводуб С.О.

160

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Субота,
01.04

3

Екологія

Спіцина Н.О.

4

Залік "Екологія"

Спіцина Н.О.

5

Екзамен "Контроль і ревізія"

Криводуб С.О.

160

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Неділя,
02.04

1

Фінансовий облік (консультація)

Криводуб С.О.

160

 

 

 

2

Екзамен "Фінансовий облік"

Криводуб С.О.

160

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Спеціальність "Ресторанне обслуговування"

Спеціалізація "Товарознавство в митній справі"

 

Дні

Пари

РО - 21

Викладач

ауд.

ТКМ - 21

Викладач

ауд.

Понеділок,
20.03

5

Діловодство

Дудченко А.С.

220

Фінанси підприємств

Горохова В.М.

210

6

Залік "Діловодство"

Дудченко А.С.

220

Залік "Фінанси підприємств"

Горохова В.М.

210

7

 

 

 

Іноз.мова (за проф.спрям.)

Дудко Л.В.

200

8

 

 

 

Іноз.мова (за проф.спрям.)

Дудко Л.В.

200

 

 

 

 

 

 

 

 

Вівторок,
21.03

5

Етика ділового спілкування

Овчаренко А.С.

210

Комерційна діяльність

Шкурат Л.І.

240

6

Залік "Етика діл.спілкування"

Овчаренко А.С.

210

Комерційна діяльність

Шкурат Л.І.

240

7

 

 

 

Іноз.мова (за проф.спрям.)

Дудко Л.В.

200

8

 

 

 

Іноз.мова (за проф.спрям.)

Дудко Л.В.

200

 

 

 

 

 

 

 

 

Середа,
22.03

3

САМОПІДГОТОВКА

 

 

Етика бізнесу

Овчаренко А.С.

250

4

 

 

Залік "Етика бізнесу"

Овчаренко А.С.

250

5

 

 

Залік "Торговельна реклама"

Калашник М.М.

240

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Четвер,
23.03

4

Основи маркетингу

Калашник М.М.

250

 

 

 

5

Залік "Основи маркетингу"

Калашник М.М.

250

 

 

 

6

 

 

 

Основи маркетингу

Калашник М.М.

240

7

 

 

 

Основи маркетингу

Калашник М.М.

240

 

 

 

 

 

 

 

 

П’ятниця,
24.03

3

 

 

 

Організація і технологія ТП

Шкурат Л.І.

4

 

 

 

Організація і технологія ТП

Шкурат Л.І.

180

5

 

 

 

Комерційна діяльність

Шкурат Л.І.

240

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Субота,
25.03

 

 

 

 

САМОПІДГОТОВКА

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Неділя,
26.03

 

 

 

 

САМОПІДГОТОВКА

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Понеділок,
27.03

4

 

 

 

Основи маркетингу

Калашник М.М.

240

5

 

 

 

Іноз.мова (за проф.спрям.)

Дудко Л.В.

220

6

 

 

 

Іноз.мова (за проф.спрям.)

Дудко Л.В.

220

7

 

 

 

Основи маркетингу (консультація)

Калашник М.М.

240

 

 

 

 

 

 

 

 

Вівторок,
28.03

3

 

 

 

Іноз.мова (за проф.спрям.)

Дудко Л.В.

160

4

 

 

 

Залік "Іноз.мова (за пр.спрям.)"

Дудко Л.В.

250

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Середа,
29.03

4

 

 

 

Екзамен "Основи маркетингу"

Калашник М.М.

200

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Четвер,
30.03

4

 

 

 

Організація і технологія ТП

Шкурат Л.І.

200

5

 

 

 

Організація і технол.ТП (консультація)

Шкурат Л.І.

240

6

 

 

 

Захист курсової "Комерц.діяльність"

Шкурат Л.І.

240

 

 

 

 

 

 

 

 

П’ятниця,
31.03

4

 

 

 

Комерційна діяльність (консультація)

Шкурат Л.І.

240

5

 

 

 

Екзамен "Організація і технол.ТП"

Шкурат Л.І.

240

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Субота,
01.04

1

 

 

 

Основи психології

Спіцина Н.О.

240

2

 

 

 

Залік "Основи психології"

Спіцина Н.О.

240

3

 

 

 

Екзамен "Комерційна діяльність"

Шкурат Л.І.

240

 

 

 

 

 

 

 

 

Неділя,
02.04

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 УВАГА!
 
НАВЧАЛЬНА ПРАКТИКА З РІШЕННЯ СИТУАЦІЙ
 для груп РО-21 та РО-22 
починається 12 січня 2017 року о 9:30
 

РОЗКЛАД

консультацій до атестації

студентів Сумського коледжу економіки і торгівлі

спеціальності 5.14010102 Ресторанне обслуговування

на 2016-2017 навчальний рік

Дата

Пара

РО-22

Дисципліна

Викладач

Аудиторія

19.01.2017

1

Управління якістю продукції та послуг

Овчаренко А.С.

2

Гігієна і санітарія

Спіцина Н.О.

3

Барна справа

Калашник М.М.

4

 

 

 

20.01.2017

1

Організація обслуговування

Кривошеєва К.В.

2

Основи менеджменту

Зимогляд Л.М.

3

 

 

 

4

 

 

 

 
 
 Розклад

до атестації студентів заочної форми навчання Сумського коледжу економіки і торгівлі

 спеціальності  5.14010102 «Ресторанне обслуговування» у 2016-2017 навчальному році

№ з/п

Дата

РО-22

1

19.01.2017

Консультація

2

20.01.2017

Консультація

3

21.01.2017

Самопідготовка

4

22.01.2017

Самопідготовка

5

23.01.2017

Самопідготовка

6

24.01.2017

Самопідготовка

7